• *
  *
  شركت اشكان شيمي موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه در سال 1393 شد که در روز ملی صادرات از این مجموعه تقدیر به عمل آمد.
 • *
  *
  شركت اشکان شیمی اصفهان تولید کننده وازلین های آرایشی، بهداشـتی و صنعتی، فعاليت خود را در این زمينه از سال 1386 در اصفهان آغاز نموده و در حال حاضر یکی از بزرگتـرین کارخانجـات تولیدکننده وازلین مرغوب در ایران می‌باشـد.
 • *
  *
  دستیابی به بالاترین سطح کیفی با با قیمتهای رقابتی قابل قبول در سطح جهانی ، هدف ما برتری بر رقبا نیست بلکه به اوج خود رسیدن می‌باشد
 • *
  *
  شركت اشكان شيمي بر اين باور است که با تمرکز ویژه بر روی محصولات مرغوب در سطح جهان فعالیت نموده و ضمن حفظ موقعیت شرکت از نظر تکنولوژی برتر تجهیزات تولیدی ، با توسعه سبد محصولات و درک نیازهای مشتریان و ذینفعان، نقش برتر در بازارهای بین‌المللی داشته باشد
 • *
  *
  شركت اشكان شيمي ، بکارگیری فناوری مدرن و تکنولوژی روز را سرلوحه انجام امور تولیدی خود قرار داده است.همچنين اين شركت با استفاده از سیستم های نوین صنعتی، بهینه سازی مصرف منابع شرکت با بهبود روشهای اصلاح الگوي مصرف و افزايش بهره وري ، بهينه سازي و اصلاح فرآيندها با استفاده از فناوري هاي جديد سعي در پيشبرد اهداف خود دارد.
 • *
  *
  شركت اشکان شیمی اصفهان می کوشد در صحنه رقابت متعهدانه عمل نماید. حيطه كار و رقابت ما بازارهاي بین‌المللی است بنابراین همواره مي كوشيم كه از فرصت هاي تجاري پيش آمده در سرا سر جهان بهره ببریم .
وازلین یک ماده چرب کننده بسیار قوی است اين محصول به صورت خالص و براساس آخرين استانداردهاي BP/USP در سه گروه توليد مي شود:
   
وازلین آرایشی و بهداشتی: به عنوان يكي از پايه هاي اصلي لوازم بهداشتي و آرايشي، كرمهاي صورت و لوسیون های پوست است زيرا وازلين تاثيرات سوئي بر پوست بر جاي نمي گذارد و صرفاً به عنوان يك ماده اثربخش در حفظ رطوبت پوست به شمار مي رود. وازلین صد در صد خالـص به علت ساختار شيميايي منحصر به فردي كه دارد يكي از پرطرفدارترين مواد برای مرطـــوب کردن، محافظت و بازسازی پوســـتهای شـــدیدا خشک، اســـتفاده بر روی دســت ، صورت و لب به کار می رود.
وازلین دارویی و آرایشی: که از مواد اولیــه مورد استفـاده در صـنایع داروســـازی و آزمایشگاهی می‌باشد که از آن برای تهیة داروها، پمادها و لوسیون های پوست استفاده می‌کنند.

وازلین صنعتی:  موارد مصرف این نوع شــامل استعمال در صنعت چرم سازي،  کند‌کننده زنگ‌زدگی عناصر فلزی، ضد فرسودگی برای ماشین‌آلات، روان کننده و پوششی در مقابل  خوردگی و هم چنین جهت  خارج کردن قالب های گچ و ریخته گری و ... می باشد .
شركت اشكان شيمي با بيش از 6 سال سابقه در توليد وازلين سعي در توليد وازلين با بهترين كيفيت در اين سه گروه عمده با Grade هاي زير مي باشد.

وازلین آرایشی و بهداشتی

وازلین دارویی و آرایشی

وازلین صنعتی

ASPJ 240a
ASPJ 300

ASPJ 140a+
ASPJ 140b+
ASPJ 140c+

ASPJ 400