• *
  *
  شركت اشكان شيمي موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه در سال 1393 شد که در روز ملی صادرات از این مجموعه تقدیر به عمل آمد.
 • *
  *
  شركت اشکان شیمی اصفهان تولید کننده وازلین های آرایشی، بهداشـتی و صنعتی، فعاليت خود را در این زمينه از سال 1386 در اصفهان آغاز نموده و در حال حاضر یکی از بزرگتـرین کارخانجـات تولیدکننده وازلین مرغوب در ایران می‌باشـد.
 • *
  *
  دستیابی به بالاترین سطح کیفی با با قیمتهای رقابتی قابل قبول در سطح جهانی ، هدف ما برتری بر رقبا نیست بلکه به اوج خود رسیدن می‌باشد
 • *
  *
  شركت اشكان شيمي بر اين باور است که با تمرکز ویژه بر روی محصولات مرغوب در سطح جهان فعالیت نموده و ضمن حفظ موقعیت شرکت از نظر تکنولوژی برتر تجهیزات تولیدی ، با توسعه سبد محصولات و درک نیازهای مشتریان و ذینفعان، نقش برتر در بازارهای بین‌المللی داشته باشد
 • *
  *
  شركت اشكان شيمي ، بکارگیری فناوری مدرن و تکنولوژی روز را سرلوحه انجام امور تولیدی خود قرار داده است.همچنين اين شركت با استفاده از سیستم های نوین صنعتی، بهینه سازی مصرف منابع شرکت با بهبود روشهای اصلاح الگوي مصرف و افزايش بهره وري ، بهينه سازي و اصلاح فرآيندها با استفاده از فناوري هاي جديد سعي در پيشبرد اهداف خود دارد.
 • *
  *
  شركت اشکان شیمی اصفهان می کوشد در صحنه رقابت متعهدانه عمل نماید. حيطه كار و رقابت ما بازارهاي بین‌المللی است بنابراین همواره مي كوشيم كه از فرصت هاي تجاري پيش آمده در سرا سر جهان بهره ببریم .

 

بيانيه ماموريت


 

شركت اشکان شیمی اصفهان به منظور توليد انواع وازلین مورد نياز صنايع مختلف دارویی، بهداشتی و صنعتی تاسيس شده است. این شرکت با عرضه انواع وازلین مرغوب در بازار بین‌المللی ، در راستای ارتقا سلامت فعالیت می نماید.مشتريان و مخاطبان اصلي ما كليه مشترياني هستند كه وازلین يكي از مواد اولیه مورد مصرف آنها است ما بر اين باوريم كه پيش از هر چيز در برابر مشترياني كه از محصولات و خدمات ما استفاده ميكنند، مسئوليت داريم. شركت اشکان شیمی اصفهان می کوشد در صحنه رقابت متعهدانه عمل نماید. حيطه كار و رقابت ما بازارهاي بین‌المللی است بنابراین همواره مي كوشيم كه از فرصت هاي تجاري پيش آمده در سرا سر جهان بهره ببریم . ما بر این باوریم که کیفیت، بسته‌بندی ممتاز و خدمات، نرخ محصول را تعین می‌کند.كانون توجه ما هدف گذاري و حفظ متوازن و همزمان انجام مسئولیت اجتماعی در راستای ایجاد زمینه اشتغال و فعالیت مستمر در امر حفظ محیط زیست وكاهش آلودگي هاي زيست محيطي ناشي از فرآيندها و ارتقاء كيفيت فرآورده ها می‌باشد.این شركت متعهد است كه در مدت 2 سال آينده،به اتكائ منابع نيروي خلاق و سازنده خود جهش هاي قابل توجهي در بازار رقابت بدست آورده وهمگان را در حيطه و قلمروخود نسبت به نام ونشان شركت خود آشنا سازد.