• *
  *
  شركت اشكان شيمي موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه در سال 1393 شد که در روز ملی صادرات از این مجموعه تقدیر به عمل آمد.
 • *
  *
  شركت اشکان شیمی اصفهان تولید کننده وازلین های آرایشی، بهداشـتی و صنعتی، فعاليت خود را در این زمينه از سال 1386 در اصفهان آغاز نموده و در حال حاضر یکی از بزرگتـرین کارخانجـات تولیدکننده وازلین مرغوب در ایران می‌باشـد.
 • *
  *
  دستیابی به بالاترین سطح کیفی با با قیمتهای رقابتی قابل قبول در سطح جهانی ، هدف ما برتری بر رقبا نیست بلکه به اوج خود رسیدن می‌باشد
 • *
  *
  شركت اشكان شيمي بر اين باور است که با تمرکز ویژه بر روی محصولات مرغوب در سطح جهان فعالیت نموده و ضمن حفظ موقعیت شرکت از نظر تکنولوژی برتر تجهیزات تولیدی ، با توسعه سبد محصولات و درک نیازهای مشتریان و ذینفعان، نقش برتر در بازارهای بین‌المللی داشته باشد
 • *
  *
  شركت اشكان شيمي ، بکارگیری فناوری مدرن و تکنولوژی روز را سرلوحه انجام امور تولیدی خود قرار داده است.همچنين اين شركت با استفاده از سیستم های نوین صنعتی، بهینه سازی مصرف منابع شرکت با بهبود روشهای اصلاح الگوي مصرف و افزايش بهره وري ، بهينه سازي و اصلاح فرآيندها با استفاده از فناوري هاي جديد سعي در پيشبرد اهداف خود دارد.
 • *
  *
  شركت اشکان شیمی اصفهان می کوشد در صحنه رقابت متعهدانه عمل نماید. حيطه كار و رقابت ما بازارهاي بین‌المللی است بنابراین همواره مي كوشيم كه از فرصت هاي تجاري پيش آمده در سرا سر جهان بهره ببریم .

 

واحد بازرگاني:

 

 

يكي از موضوعات اصلي و اساسي در شرکت اشکان شیمی اصفهان همکاری و همياري فعاليت هاي تجاري و بازرگاني مي باشد كه به دليل اهميت موضوع در این شرکت واحد بازرگانی سازماندهي گرديد.
با توجه به گستردگي حوزه فعاليت بازرگاني و تجاري و سود نهفته آن و پتانسيل موجود جهت رونق امور در همكاري متقابل با واحد تولید و ديگر بخشها و كسب درآمد بيشتر اهميت برنامه ريزي در اين واحد را جهت رسيدن به اهداف شرکت دوچندان مي نمايد.

اهم فعاليت ها در واحد بازرگاني:
فعالیت این واحد عمدتآ به دو بخش، صادرات و واردات تقسیم می شود:
واحد صادرات بررسی و ارزیابی بازار، بررسی روش های تبلیغاتی و ارائه روش های بهبود وضعیت محصول و افزایش فروش در سهم بازار جهانی، انجام امور بانکی وگمرکی مربوط به صادرات محصول، خدمات بعد از فروش و ارزیابی رضایت مندی مشتریان از محصول و خدمات را بر عهده دارد.
در بخش واردات، تهیه و تأمین به موقع مواد اولیه مورد نیاز کارخانه با کیفیت مناسب و با حداقل قیمت از بازارهای خارج از کشور، انجام امور بانکی وگمرکی مربوطه انجام می‌گیرد. واحد بازرگانی داخلی همچنین تهیه و تامین مواد اولیه و ملزومات تولید و بسته بندی مورد نیاز کارخانه از بازار های داخلی را عهده دار است.
همچنین این واحد با استفاده از برنامه ریزی دقیق بر اساس شرایط متغیر بازار و نیز سفارش تولید با شناخت دقیق خواست مشتری و شرایط آتی عرضه و تقاضا به دنبال ارتقاء شیوه های کسب و کار و اصلاح ساختار شرکت است.