0098-3136518364
 Ashkan Shimi Isfahan Company

شركت اشکان شیمی


شركت اشکان شیمی اصفهان تولید کننده وازلین های آرایشی، بهداشـتی و صنعتی، فعاليت خود را در این زمينه از سال 1386 در اصفهان آغاز نموده و در حال حاضر یکی از بزرگتـرین کارخانجـات تولیدکننده وازلین مرغوب در ایران می‌باشـد.از محصولات این شرکت همچنین می توان به وازلین نوع دارویی اشاره کرد که به عنوان مواد اولیــه صـنایع داروســـازی و آزمایشگاهی مورد استفـاده می‌باشد.این شركت برای دستیابی به اهداف خود که افق آن بهبود رضایت مشتریان است با بهره گیری از مجرب ترین کادر مهندسی و بهترین تیم های تحقیقاتی و آموزش دیده در امور تولید و بازرگانی برای اجرای تعهدات با شناخت دقیق نیازمندی ها و خواسته های مشتریان، همچنین با استفاده از بالاترین استانداردهای جهانی محصولات خود را به بازار جهانی عرضه می نماید. همچنین به منظور تحقق اهداف سازماني خط مشي کیفیت شركت، سيستم‌هاي مديريت‌كيفيت، زيست محيطي و ايمني و بهداشت‌ حرفه‌اي را بر اساس آخرين ويرايش استانداردهاي ISO 9001:2008,GMP مستقر نموده و تحت سيستم مديريت يكپارچه اجراء مي نمايد.این شرکت همچنین همواره تلاش در پی بهبود مستمر در حفاظت از محیط زیست با کاهش آلودگی های ناشی از تولید، آلودگی های ناشی از مصرف محصولات و همچنین کاهش مصرف منابع و انرژی و ارتقاء كيفيت محصولات و فرآورده های خود در راستای دستیابی به منافع ذینفعان خود می نماید.


چشم انداز

دستیابی به بالاترین سطح کیفی با قیمتهای رقابتی قابل قبول در سطح جهانی، هدف ما برتری بر رقبا نیست بلکه به اوج خود رسیدن می‌باشد ,ما برآنیم با بهره گیری از تکنولوژی برتر جهانی، تاکید بر اصل مشتری مداری، رعایت اخلاق حرفه‌ای، انجام به موقع تعهدات، با بهره جستن از سرمایه انسانی نخبه و کارآمد شرکت، در حوزه تولید و صادارات پیشگام و به عنوان یکی از بهترین ها در خاور میانه شناخته شویم. ما بر این باوریم که با تمرکز ویژه بر روی محصولات مرغوب در سطح جهان فعالیت نموده و ضمن حفظ موقعیت شرکت از نظر تکنولوژی برتر تجهیزات تولیدی ، با توسعه سبد محصولات و درک نیازهای مشتریان و ذینفعان، نقش برتر در بازارهای بین‌المللی داشته باشیم. دراین راستا ،جهت تسریع در دستیابی به فرمولاسیون های جدید برای بهبود کیفیت محصول، مشارکت با سایر واحدهای تحقیقاتی در سطح جهانی را، توسعه خواهیم داد. این شرکت صداقت و کرامت انسانی را ارج نهاده و سعی در توسعه ایده های نو دارد، با تجهیز به دانش فنی و تکنولوژی مناسب تولید و بسته بندی و ایجاد مشارکت با شرکتهای مطرح جهان به تولید و صدور کالا به کشورهای متقاضی در جهان نیز چشم خواهد داشت. در نهایت تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.

 


بیانیه ماموریت

شركت اشکان شیمی اصفهان به منظور توليد انواع وازلین مورد نياز صنايع مختلف دارویی، بهداشتی و صنعتی تاسيس شده است. این شرکت با عرضه انواع وازلین مرغوب در بازار بین‌المللی ، در راستای ارتقا سلامت فعالیت می نماید.مشتريان و مخاطبان اصلي ما كليه مشترياني هستند كه وازلین يكي از مواد اولیه مورد مصرف آنها است ما بر اين باوريم كه پيش از هر چيز در برابر مشترياني كه از محصولات و خدمات ما استفاده ميكنند، مسئوليت داريم. شركت اشکان شیمی اصفهان می کوشد در صحنه رقابت متعهدانه عمل نماید.

حيطه كار و رقابت ما بازارهاي بین‌المللی است بنابراین همواره مي كوشيم كه از فرصت هاي تجاري پيش آمده در سرا سر جهان بهره ببریم . ما بر این باوریم که کیفیت، بسته‌بندی ممتاز و خدمات، نرخ محصول را تعین می‌کند.كانون توجه ما هدف گذاري و حفظ متوازن و همزمان انجام مسئولیت اجتماعی در راستای ایجاد زمینه اشتغال و فعالیت مستمر در امر حفظ محیط زیست وكاهش آلودگي هاي زيست محيطي ناشي از فرآيندها و ارتقاء كيفيت فرآورده ها می‌باشد.این شركت متعهد است كه در مدت 2 سال آينده،به اتكائ منابع نيروي خلاق و سازنده خود جهش هاي قابل توجهي در بازار رقابت بدست آورده وهمگان را در حيطه و قلمروخود نسبت به نام ونشان شركت خود آشنا سازد.


© Copyright 2019 Ashkan Chemistry. All rights reserved